ALUTUS S.A.

MEMBRU FONDATOR  A.T.T.

Tipografia Alutus S.A. s-a pus în slujba clienţilor săi în anul 1991. De atunci, cu multă muncă şi perseverenţă, sub poalele Harghitei s-a format un colectiv profesionist, care stă la dispoziţia clienţilor săi sub deviza: „Un partener de încredere, un prieten la nevoie!” Dispunem de o dotare modernă, care permite executarea aproape a tuturor produselor tipografice, fiind specializați pe producția de carte. Cărțile executate la noi au căștigat numeroase premii, atât în țară cât și în Europa. Alutus S.A. este membru fondator al Asociaţiei Tipografilor Transilvania şi membru în Asociaţia Breasla Cărţii Maghiare din România.

TIPOGRAFIE SI EDITURA

office@alutusprint.ro