CARPATGRAF SA

MEMBRU ASOCIAT A.T.T.

Carpatgraf S.A. a luat fiinţă pe 20 aprilie 1999, fiind una din primele firme cu capital integral privat din domeniu în România. Activitatea societăţii a fost la început comerţul cu clişee flexografice, cu cerneluri pe bază de apă şi solvent, cu plăci şi consumabile offset. Astăzi Carpatgraf este o companie modernă, orientată spre viitor, deservind atât industria poligrafică cât și o gamă largă de utilizatori finali. Compania s-a extins în mod semnificativ în ultimii ani prin investiții majore în tehnologie, procese și oameni. Angajamentul nostru de a crește și de a inova asigură Carpatgraf să rămână în prim-planul industriei. Credem puternic în stabilirea unor parteneriate reciproc avantajoase cu clienții noștri, oferind cea mai bună calitate, deservire rapidă și prețuri competitive.

SERVICII PREGĂTITOARE PENTRU PRE TIPĂRIRE / PRODUCȚIE CLISEE FLEXOGRAFICE

office@carpatgraf.ro