Prima întâlnire ATT din 2019 va avea loc la Brașov

12 APRILIE 2019 | BRAȘOV

Prima întâlnire ATT din 2019 va avea loc la Brașov

Vă invităm la prima ÎNTÂLNIRE ATT din acest an, 2019, care va avea loc la Brașov, în 12 aprilie 2019, unde toți cei 6 colegi brașoveni ne vor fi gazde A.T.T.:  KPT, NAROTI MACHINERY, SUFITECH, DISZ TIPO, REMCO și DOLA COM.

Ni se alătură și colegii de la PAPIIP- Patronatul Asociației Producătorilor și Importatorilor din Industria Publicitară, cu gazda brașoveană HT PRINT.

Locația Evenimentului

HOTEL PIATRA MARE 4* | Brașov

Hotelul Piatra Mare este situat în stațiunea de schi Poiana Brașov, la doar 600 de metri de stația de schi Bradul și oferă camere cu acces Wi-Fi gratuit și balcon privat. Acesta cuprinde o zonă spa cu o piscină interioară, sală de gimnastică, saună, salină și cadă cu hidromasaj.

Orașul Brașov este la 12 km de hotel, iar Cetatea istorică Râşnov se găsește la doar 10 minute de mers cu mașina. Hotelul oferă locuri de parcare gratuite.

PROGRAMUL EVENIMENTULUI

Tematica acestei întâlniri este INDUSTRIA GRAFICĂ și ÎNVĂȚĂMÂNTUL DE SPECIALITATE din România.

Vineri, 12 Aprilie

Vizită KPT – KRONSTADT PAPIER TECHNIK S.A. (membru ATT)

Sânpetru, str. Zaharia Bârsan 661, jud. Brașov

Vizită la Școala Profesională Germană KRONSTADT

B-dul 13 Decembrie nr. 131, Brașov

Vizitarea firmei HT Print (membru PAPIIP)

Str. Carpaților nr.60 (incinta METROM), Brașov

Program prezentări ATT

Hotel Piatra Mare, Poiana Brașov

Dacă ai întrebări sau pur și simplu dorești să afli mai multe informații despre eveniment, te rugăm nu ezita să ne contactezi!

Mirela Marica

birou@asociatia-tipografilor.ro