GRUP MUȘATINII

MEMBRU ASOCIAT A.T.T.

Tipografia MUȘATINII a fost înființată în 1963. Începând din 1997 MUȘATINII SA a devenit o societate cu capital privat și încă de la începutul anilor 2000 au fost făcute investiții importante în retehnologizarea și modernizarea spațiilor de producție. Serviciile de producție tipografică și publicitară pe care le punem la dispoziție acoperă o gamă largă, de la serviciile de consultanță în realizarea produselor până la realizarea acestora. Promtitudinea și flexibilitatea în execuția comenzilor precum și calitatea acestora sunt valorile pe care ni le-am însușit și care au pus bazele relațiilor stabile și de lungă durată cu clienții noștri. Vă așteptăm la MUȘATINII să simțiți bucuria lucrurilor bine făcute și cu pasiune.

TIPOGRAFIE / PRODUCȚIE PUBLICITARĂ

office@musatinii.ro