TIPOGRAFIA ARTA SRL

MEMBRU ASOCIAT A.T.T.

TIPOGRAFIA ARTA SRL, membră a „Asociaţiei Tipografilor Transilvania”, e o echipă de oameni pasionaţi de tipar, cu o experienţă in industria tipografică de peste 40 de ani, activand in domeniul tiparului “comercial”, producând toata gama de tipărituri specifice. În plus, atingem şi domeniul de “labeling si packaging”, producând si etichete ştanţate sau poleite la cald cu folie (hotfoil), plicuri, pungi de hârtie si cutii. Tipărim pe următoarele tipuri de suport: cartoane dublu/triplu cretate până la 350 gr, hârtie offset, hârtie pentru etichete, hârtie autocolantă, hartie autocopiativă, LWC, hârtie şi cartoane speciale.

TIPAR OFFSET PLAN / TIPAR DIGITAL / DTP

contact@tipoarta.ro